18 листопада 2020 року, на платформі ZOOM, відбувся ХІV Форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області на тему «Сучасні підходи до формування лідерських якостей в учнівської молоді».
Зустріч стала унікальною – Форум вперше пройшов у режимі онлайн.
Рада учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області презентувала роботу учнівського самоврядування за напрямами, а саме: «Профорієнтаційна робота», «Культурно-масова робота», «Соціальна робота», «Гуртожитки», «Самореалізація».
Організатори і учасники заходу спробували щось нове. Форум став корисним джерелом діяльності учнівського самоврядування для нашого ліцею.
![](https://zptkl.zp.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_1-895x430-1.jpg)