Назарова Марина Андріївна

Кулінарний шлях Марини Андріївни до майстра виробничого навчання розпочався в 2015 році, коли вона  вступила до Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»  на І курс за професією “Кухар; офіціант; адміністратор”. Першим майстром і наставником стала Храпач Катерина Олександрівна. Коли Марина Андріївна закінчила навчання, її мрією було повернення в рідний ліцей в якості майстра виробничого навчання. Для того щоб здійснити свою мрію, молода майстриня вступає до Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій Запорізького Національного Університету за спеціальністю “Харчові технології” і закінчила його з відзнакою, паралельно вже працюючи в стінах рідного ліцею. Але на цьому Марина Андріївна не зупинилася і в 2023 році вступила до Національного університету «Запорізька політехніка» за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа».

Майстриня виробничого навчання формує в учнів навчальні уміння, вивчає можливості кожного учня, закладає базу для правильного і раціонального використання окремих трудових прийомів, вчить основам майбутнього професіоналізму. Завжди прагне виховувати такого громадянина суспільства, який усвідомлює всю важливість професії, прагне до змін, формує здібності до саморозвитку, творчої ініціативи та активності, самостійності в прийнятті рішень. Багато уваги приділяє розвитку творчого мислення та командній роботі.

Натхненням Марини Андріївни як майстра виробничого навчання є її учні, яких треба навчити професії, поваги і самовідданості на своєму обраному шляху.

З нагоди Дня працівників освіти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Назарова Марина Андріївна була нагороджена Обласною педагогічною премією.

Ми вітаємо Марину Андріївну з нагородою і хочемо подякувати за її працю, яка визначає життєвий напрямок наших учнів.

Капустіна Софія

Спорт дає можливість людині випробувати себе. Спорт дає розуміння, що немає завдань, які ти не можеш виконати. Головне, щоб було бажання і постійність в дії.

Займатися спортом Софія полюбляла ще з самого дитинства, де тільки себе не пробувала. В 15 річному віці юна спортсменка зацікавилася кікбоксингом, який є унікальним видом єдиноборств, в якому гармонійно поєднані елементи карате, боксу і тайського боксу та вступила до клубу Тайського боксу та кікбоксингу «Cross».

В кікбоксинг Софія прийшла з великим інтересом, на свій перший бій під час змагань, вийшла як на свято. Боялася лише одного – підвести своїх, адже була частиною команди.

Завжди тримає себе у формі і постійно займається, поєднуючи тренування з навчанням. Софія – спортсменка, яка має свої завдання та цілі.
ЇЇ мрією, яка змушує потихенько йти вперед маленькими кроками до нових вершин – є участь у Олімпіаді.

Високим досягнення на сьогодні для Софії є ІІ місце на Чемпіонаті України з Кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ  у розділі «Фул-контакт», де прийняли участь близько 800 учасників із 20 областей України.

Вітаємо з досягненням та бажаємо подальших перемог!

Міжнародний день толерантності

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної
Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.  З метою формування в учнів чіткого уявлення про толерантність, рис толерантної людини та навчити проявляти толерантність по відношенню до себе та до інших, взаємодіяти з іншими людьми, в групах ліцею були
проведені виховні години до Міжнародного дня толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, яка володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку індивідуума, групи, суспільства в цілому.

Толерантне ставлення людини
Збереже планету від незгод,
Знищить суперечок павутину,
Переріже нитку перешкод.
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе,
Допоможе вгледіти перемогу,
Допоможе витримати все.
Будь завжди нестримним вільнодумцем,
Свої мрії пензлем намалюй.
Освіти життя яскравим сонцем,
Толерантний Всесвіт побудуй!

Кубкові змагання обласної першості серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти з шахів (дівчата)

10.11.2023 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» відбулися обласні змагання серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти з шахів (дівчата).
В змаганнях взяли участь 7 команд. В ході напруженої боротьби наша команда у складі: Кафідової Світлани група КК-133, Пиндик Вероніки група КК-142, Бужиної Вікторії група КК-123 посіла загальнокомандне ІІІ місце.
Вітаємо наших дівчат з вдалим виступом та бажаємо натхнення для подальших перемог!