МІЖНАРОДНА ПРАКТИКА

Як швидко плине час! Сьогодні ми зустріли наших учнів з міжнародної практики у Республіці Болгарія!
Ось враження студентки Пузирьової Аліни:
Здається, що тільки вчора перетинали кордон Україна-Болгарія, а вже сьогодні тільки згадуємо чудово проведений час на практиці.
Нашою базою був готель «Міромар», що знаходиться на чорноморському побережжі міста Обзор. Зустріч та знайомство з керівництвом та персоналом готелю пройшли дуже вдало та в піднесеному настрої. Умови проживання на високому рівні. Ми жили в затишних кімнатах в самому готелі, а також мали триразове харчування, до того ж європейського ресторанного рівня!
З перших днів ми з головою поринули в роботу, адже прибули в розпал літнього сезону. Завдяки великому потоку туристів та при повному завантаженні готелю, ми змогли випробувати свої сили в інтенсивній роботі в ресторанному обслуговуванні, що потребувало неабияких професійних навичок та зусиль. Ми побачили із самої середини всю структуру і принцип роботи як готелю, так і ресторану, що є великим досвідом для нас. Наші болгарські колеги з радістю допомагали нам та давали поради, як краще обслуговувати та спілкуватися з гостями ресторану. Навчали нас роботі на різних процесах: приготування страв на «Кукін-шоу», приготування страв Європейської кухні, а також допомагали вивчати болгарську мову. Ми набули нових професійних знань та досвіду, що є дуже важливим для нашого подальшого навчання.
Дуже щасливі, що мали такий шанс відкрити для себе нову країну, з її неповторною культурою та звичаями, з неземної краси природою, надзвичайно смачною та різноманітною кухнею, відкритими та щирими людьми, що завжди гостинно запрошуватимуть тебе до себе в гості.
Вдячні ліцею, що дає можливість студентам покращувати рівень своїх професійних компетентностей, проходячи такі чудові закордонні практики.

Так тримати!

Прийміть щирі вітання з закінченням ліцею!

Дорогі наші випускники груп КК-118, КК-128, КК-138, КК-148, КОА-168, КОБ-188, позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Бажаємо, щоб всі ваші інтереси та бажання розвивалися і здійснювалися, щоб перші кроки в самостійному дорослому житті були легкими. Великих успіхів, удачі та хороших товаришів, позитивних емоцій, націленості на результат і віри в краще!
Нехай тільки хороше, яскраве і незабутнє чекає вас. Від душі хочемо побажати завжди вірити в себе і сміливо йти вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрії, досягаючи кожної поставленої мети.
В добру путь!

Практика в Болгарії

Міжнародна практика розпочалась!

16 червня 2022 р., учні нашого ліцею приступили, до проходження літньої практики у республіці Болгарія.

Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та набути практичні навички, але також чудова можливість відпочити і головне – отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді у майбутньому професійному житті.

Головними вимогами для учнів, які беруть участь, є: відповідальність, порядність, гнучкість і швидка пристосованість, толерантність, командний дух, знання англійської та болгарської мов.

«Моя Україна – єдина та вільна»

25 травня 2022 року учениця групи КОА-161 Дудко Єлизавета під керівництвом викладача Чигілейчик Жанни Миколаївни, взяла участь у   Всеукраїнському віртуальному арт-просторі «Моя Україна – єдина та вільна», де об’єдналися слово і музика, творча атмосфера заради життя та перемоги!

Єлизавета продекламувала вірш запорізького поета Ігоря Кириченка «Квітка Україна».

До участі у віртуальному арт-просторі долучились учнівська молодь закладів загальної середньої освіти, здобувачі освіти й представники закладів освіти, установ та організацій, які надають послуги у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої й вищої освіти з майже усіх регіонів України, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі, мові та історії.

За результатами проведеного заходу Єлизавета нагороджена Дипломом  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області за активну участь у віртуальному арт-просторі.

Бажаємо Єлизаветі подальших досягнень та звершень!

День вишиванки

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України. [Джерело]

До уваги здобувачів освіти, які закінчують навчання у 2022 році, батьків та керівників груп!

У п’ятницю (06.05.2022) об 11.00, у Google Класі («Вступна кампанія (для випускників 2022 року»), відбудеть онлайн зустріч за посиланням https://meet.google.com/jqy-wypp-fcf або можна приєднатись до зустрічі у Google Класі «Вступна кампанія (для випускників 2022 року)».

ПРИСУТНІСТЬ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

*для входу необхідно використовувати ліцейний Google акаунт