V ювілейний Запорізький кінофестиваль «ZIFF»

17 вересня 2021 року відбулося відкриття V кінофестивалю, учні нашого ліцею були присутні на церемонії відкриття цього дивовижного мистецького заходу. На ньому був присутній режисер Олексій Тараненко, він презентував свою кінострічку ”Я працюю на цвинтарі”, яка дебютувала на кінофестивалі та була знята у копродукції України та Польщі.

Висока якість кінокартини засвідчила про розвиток психологічного напрямку українського кіно. Учні отримали задоволення та позитивні емоції, а також замислилися над тим, а чи правильно вони живуть. Ключовий аспект на який направлена кінострічка є виховання підростаючого покоління.

19 вересня 2021 року наші учні взяли участь у закритті фестивалю, де відбулося нагородження режисерів та постановників у різних номінаціях, після чого всі із задоволенням переглянули комедійну прем’єру  ”Бурштинові копи”. Стрічка викликала незабутні враження, які доповнилися враженнями від зустрічі з українськими кіноакторами Віктором Андрієнком, Олексієм Третинко, Дар’єю Трегубовою та Євгеном Яновичем. 

Повернулися учні із колосальним задоволенням від проведеного часу та з радістю ділилися враженнями від побаченого.