З початком дорослого життя

1 вересня 2021 року в нашому ліцеї відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Знань та початку нового навчального року.
На свято завітали депутат обласної ради, представники підприємств-замовників робітничих кадрів, голова батьківського комітету ліцею, батьки учнів та випускники.
Випускниця ліцею – Решедленко Анастасія привітала всіх присутніх музичним подарунком.
Працівників ліцею за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу було нагороджено грамотами. Також було нагороджено учнів за високі досягнення у навчанні та активну участь у позакласних заходах.
За давньою українською традицією початківців обсипали зерном, а потім їх провели крізь коридор з вишитих рушників під залп гармати з конфеті.
Символом нового навчального року став дзвінок, який пролунав для наших учнів.
Нехай прийдешній навчальний рік стане успішним для всіх наших учнів, особливо для тих, хто в цей день вперше сяде за парти ліцею. Опановуйте нові знання, набирайтеся досвіду, прагніть стати висококласними фахівцями, щоб своєю працею і талантом приносити максимальну користь рідному краю. Бажаю викладачам уважних і допитливих учнів, нових знахідок у роботі, успіхів у всьому, що вами задумано! Учням – гарних оцінок, справжніх друзів, цікавих подій і нових відкриттів! Здоров’я, щастя, терпіння і удачі на весь майбутній навчальний рік!
Бажаємо підкорення найвищих вершин та здійснення найсміливіших мрій. Щоб знання здобувалися легко та й допомогли реалізуватися в житті!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *