Вітаємо з 80-річним ювілеєм!

Дзвінок в коледжі… Жоден день в коледжі неможливо уявити без нього. Дзвінком починається і закінчується урок, навчальний день, навчальний рік. Як символ коледжу передається він з рук в руки, з покоління в покоління.
80 років тому, дзвінок сповістив про відкриття нового закладу і про початок першого навчального року в нашому закладі. 80-річний ювілей коледжу – це важлива, хвилююча дата. Як багато відбулося за ці роки, стільки поколінь викладачів, дітей, працівників причетні до цієї дати. У кожного свої неповторні спогади про наш заклад. Бо насамперед він – це не тільки стіни, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.
Багато щасливих моментів, подій пам’ятають стіни нашого закладу. З наших стін вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що наші вихованці понесли у світ зерна любові до всього рідного, вони добрими справами прославляють наш коледж на теренах нашої країни й зарубіжжя. Під час святкування ювілейного дня народження нашого коледжу всі присутні змогли пригадати, а першокурсники й дізнатися, про той шлях становлення, який був подоланий за 80 років. Цікавим та пізнавальним був такий екскурс в історію, в ході якого присутні поринули в історичні моменти творення закладу та познайомилися з його досягненнями. Але продовження святкових заходів ще буде… .
Хочеться щоб і надалі тут кожен зміг розкрити свій талант, показати свої здібності, знайти вірних друзів, колег, відкрити для себе увесь світ. Від щирого серці вітаємо всіх з ювілейним днем народження нашого навчального закладу. Усім мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги в скарбничку душі.

Нехай людська шана буде подякою всім педагогічним працівникам.

[metaslider id=3581]

Categories: Новини