День здоров’я

Вирішення проблеми здоров’я людини закладено у самій людині, у знанні і розумінні нею проблем формування, збереження, зміцнення і відновлення власного здоров’я, а також в умінні дотримуватися правил здорового способу життя. Учням необхідно усвідомити, що наше майбутнє за здоровими людьми, бо лише фізично і морально здорова людина здатна творити і приносити користь людям.

Метою спортивного життя  нашого ліцею є:

–       формування в учнів мотивації до дбайливого ставлення до життя і здоров’я;

–       формування стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей;

–       формування в учнів знання, вміння, навички ведення здорового способу життя.

Для вирішення цих завдань 4 жовтня на базі нашого ліцею був проведений у форматі онлайн, традиційний спортивно-масовий захід «День здоров’я».

Учням для збагачення спортивного досвіду та поліпшення якості занять в домашніх умовах викладачами фізичної культури були представлені комплекси гімнастичних вправ різної направленості. Метою комплексів є покращення стану здоров’я наших учнів, які не потребують великих затрат і прості у використанні.

Майстри виробничого навчання та викладачі ліцею активно долучилися до даного заходу та продемонстрували свою позицію: «Спортом займатись – ніколи не пізно!».