Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаціна кампанія “16 днів проти насильства”, що збільшує розуміння та обізнанність про всі форми насильства та сприяє створенню соціального простору, вільного від насильства. Метою відеоролика є привернення уваги на підвищення рівня обізнаності громадськості ло проблеми вчинення насильства у будь яких його проявах. [Джерело]
![](https://zptkl.zp.ua/wp-content/uploads/2021/12/0201fff1-1a8a-779x446-1-779x430-1.jpg)