Голова комісії – Максименко Олена Георгіївна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач».

Методична тема, над якою працює комісія: «Використання сучасних освітніх технологій у навчально-виробничому процесі – шлях до підвищення якості знань та вмінь майбутніх конкурентоспроможних  робітників»

Члени комісії

1. Вільжис Марина Андріївна, майстенр в/н 11 тарифного розряду;
2. Власенко Галина Миколаївна, майстер в/н 13 тарифного розряду;
3. Жижко Андрій Олександрович, спеціаліст другої категорії;
4. Касьян Яна Іванівна, спеціаліст другої категорії;
5. Касьяненко Неля Миколаївна, спеціаліст першої категорії;
6. Кляцко Анастасія Михайлівна, майстер в/н 11тарифного розряду;
7. Куц Наталія Борисівна, майстер в/н І категорії;
8. Лазарєва Катерина Сергіївна, майстер в/н 11тарифного розряду;
9. Литвин Алла Володимирівна, майстер в/н 14 тарифного розряду;
10. Львов Віктор Миколайович, спеціаліст першої категорії;
11. Манжосова Катерина Олександрівна, майстер в/н 12 тарифного розряду;
12. Могиленко Марина Миколаївна, майстер в/н 11тарифного розряду;
13. Моісеєнко Олена Анатоліївна, спеціаліст першої категорії;
14. Мокрецька Валентина Павлівна, майстер в/н 11тарифного розряду;
15. Мороз Надія Юріївна, спеціаліст вищої категорії;
16. Назаренко Дмитро Володимирович, майстер в/н 11тарифного розряду;
17. Нощенко Юлія Юріївна, майстер в/н 11тарифного розряду;
18. Пейчева Тетяна Борисівна, майстер в/н 12 тарифного розряду;
19. Прокопчук Ніна Яківна, майстер в/н 12 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;
20. Риженко Світлана Олександрівна, майстер в/н 14 тарифного розряду;
21. Риженко Юрій Миколайович, майстер в/н 14 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання І категорії»;
22. Синицька Світлана Валеріївна, майстер в/н 14 тарифного розряду;
23. Сичевська Людмила Миколаївна, майстер в/н 13 тарифного розряду;
24. Скібіна-Токар Ольга Вікторівна, майстер в/н 11тарифного розряду;
25. Стаценко Люсьєна Миколаївна, спеціаліст 11тарифного розряду;
26. Цуруфан Тетяна Сергіївна, спеціаліст першої категорії;
27. Шамрай Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
28. Савєнкова Валентина Григорівна, майстер в/н.

Тиждень з професії "Офіціант", "Адміністратор", Бармен"  Тиждень з професій "Кухар" та "Кондитер"

Тиждень з професії \"Офіціант\", \"Адміністратор\", Бармен\" 

Тиждень з професій \"Кухар\" та \"Кондитер\"