День здоров’я

20 вересня 2019 року  спортивні змагання серед учнів та працівників ліцею під гаслом «Ми –  за здоровий спосіб життя!» відбулися в парку «Металургів».

Святкове відкриття розпочалось з привітання директора ліцею Львова В.М.

Керівник фізичної культури і здоров’я Ситніков В.В. побажав успіхів і перемог у змагання та розповів про програму змагань.

Команда з 10учасників представляла навчальну групу. Загальна кількість учасників складала 210 чоловік.

Юним спортсменам і працівникам ліцею довелось показати свою спортивну форму, витривалість, зосередженість і вправність. Вони проявили волю до перемоги і хорошу спортивну підготовку. В кожному змаганні хтось був трішечки сильніший, комусь більше пощастило, але програвших не було. Головне не перемога, а участь. А ще хороший настрій і почуття команди,  тепла, родинна атмосфера, позитивні емоції, які не залишали ні вболівальників, ні учасників змагань ні на хвилину.

В конкурсі стрибки зі скакалкою серед дівчат перемогу здобула група КК-138. У конкурсі «Рукохід» серед юнаків кращими була група КОА-169. У стрибках у довжину з місця кращими серед дівчат була група КК-119, серед юнаків КК-127. Конкурс «Влучні стрільці» серед дівчат виграла група – КК-127, а серед юнаків група КК-139. У перетягування канату серед дівчат і юнаків кращими стали учні групи КК-219. В конкурсі «Кулінарний батл» всі групи були відзначені в різних номінаціях.

Призери та переможці були нагороджені грамотами та смачними призами.

У загально-командному заліку І місце здобула група КОА-169, яка отримала  в додаток до солодких призів ще й перехідний кубок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *