«Знай і люби свій край»

Ледве чи не вища з насолод, як насолода творити.

Микола Гоголь

Життя доводить, що в складних умовах, в умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей і задумів, нових підходів, нових рішень). Творчість не виростає на порожньому місій, творчість – властивість, як правило, професіоналів своєї справи, які ефективно працюють у відповідній галузі Творчість базується на розвинених мисленні, уяві, інтелекті.

Творча самореалізація в широкому смислі становить основну якість, невід’ємну характеристику психічно здорової людини. Так, за А. Маслоу, психічно здорова людина – це щаслива людина, яка живе в гармонії з собою, не відчуває внутрішнього розладу, захищається, однак першою не нападає, любить навколишній світ, людей і творчо працює, реалізуючи свої здібності й обдарованість.

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки ЗОДА від 29.01.2018 № 02.2-16.166 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»», з метою патріотичного та громадянського виховання, збереження культурної спадщини України, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва 15 березня 2018 року в ліцеї була проведена виставка робіт натхнених, творчих, обдарованих учнів.

Відвідувачі виставки мали чудову нагоду оглянути персональну виставку, насолодитися вишуканими картинами з тіста та вишиваними роботами учениці групи КК – 277 Глушак Наталії.

Найкращі роботи направлено на участь в обласному етапі зазначеного конкурсу.

№ з/п Розділ (підрозділ) Назва роботи ПІБ автора Група
1 Народна лялька «Лялька-мотанка» Солоп Рита КК- 277
2 Вироби з тіста «Веселий кум» Глушак Наталія КК- 277
3 Вироби з тіста «Тарасова хата» Глушак Наталія КК- 277
4 Художня вишивка «Натюрморт» Шафоростов Артем КК – 146
5 Художня вишивка «Господар джунглів» Шафоростов Артем КК – 146
6 Картина з пластиліну «Квіти» Козаченко Софія КК – 126
7 Бісероплетіння «Осіннє дерево» Шафоростов Артем КК – 146
8 Оригамі «Весняні квіти» Осипов Ілля КК – 147
9 В’язання гачком «Надія» Целінко Вікторія КК – 127
10 Народна іграшка «Кумоньки» Логінов Богдан КК – 145
11 Художня вишивка «Ікона» Козуб Вікторія КК – 127
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *