WorldSkills Ukraine

Ось і завершився І етап Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine». Це був трьохденний марафон протягом якого учні закладів ПТО та молоді працівники Запорізької області визначали кращого у 9 компетенціях. Всього у конкурсі взяло участь більше ста осіб. Найконкурентнішими компетенціями були «кулінарне» та «кондитерське» мистецтво, серед яких були й наші учні Владислав Маляренко (кулінарне мистецтво) та Дмитро Дворчин (кондитерське мистецтво). Місцем проведення конкурсу став «Козак Палац», де були розміщені 7 конкурсних майданчиків. Найбільш масштабною за ажіотажем стала саме кулінарна локація, де змагались у професійній майстерності юні кухарі та кондитери. Журі та експертами конкурсу стали визнані кулінари України серед яких була й Асмік Гаспарян.

Окрім конкурсних майданчиків заклади професійно-технічної освіти розмістили свої локації які відвідали сотні запорізький школярів. Викладачі та учні нашого ліцею проводили майстер-класи для всіх охочих гостей заходу. Касяьн Яна Іванівна та Максименко Олена Георгіївна з радістю поділились своєю майстерністю зі школярами та блогерами які із захватом брали участь у майстер-класах наших викладачів. Яна Іванівна вчила робити фігури з шоколаду а Олена Георгіївна приготуванню безалкогольних коктейлів.

Кульмінацією конкурсу стало оголошення переможців. За підсумками конкурсу наші учні  у напруженій боротьбі вибороли призові місця. Дворчин Дмитро посів третє місце у «кондитерському мистецтві» а Маляренко Владислав став переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» у «кулінарному мистецтві» та буде представляти Запорізьку область у фінальній частині конкурсу. Вітаємо наших хлопців та віримо у подальші перемоги!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *