Акції самоврядування

 

 

 

За рішенням Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації учнівське самоврядування ДНЗ «Запорізький ПТКЛ» зайняло ІІ місце в обласному конкурсі благодійних проектів «Скринька добрих справ» у номінації «Благодійні проекти екологічного спрямування». Вашій увазі пропонується презентація цього проекту.

 

 

 

 

 

 

Свято до Дня людей похилого віку.

 

Шевченко01 жовтня 2013 року учні ліцею створили свято у Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділені соціально-побутової адаптації Жовтневого району. Вони завітали на офіційний захід центру до Дня людей похилого віку і презентували спеціально підготовлену з нагоди свята концертну програму, а також пригостили всіх присутніх солодощами до чаю, які приготували власноруч.

Святкову програму розробила та підготувала Смірнова Наталія Валеріївна, викладач іноземної мови, а допомагали їй представники двох комісій учнівського парламенту – з патріотичного виховання та з проведення дозвілля. Учасниками заходу стали – Семідоцька Дариана та Пархоменко Георгій (ведучі), Богдан Гнатченко соло на саксофоні) та Кирияк Христина і Мартинишина Вікторія (вокалісти).

         Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах.

Вовчик Люсьєна, група КК-111,

Заступник голови учнівського парламенту

ДНЗ «Запорізький ПТКЛ»

 

 

 

До 23 лютого, учні групи № 242 підготували святкові  заходи для ветеранів Великої Вітчизняної війни, які були проведені на базі Жовтневого територіального центру соціального обслуговування: заспівали пісні воєнних років, прочитали вірші, навіть станцювали. Завершилося святкове засідання душевним чаюванням із солодощами.

 

 

 

 

Новый рисунок (1)У дні відкритих дверей, які регулярно влаштовує наш ліцей, традиційно проходить виставка виробів учнів. Це справжні витвори мистецтва, зовнішній вигляд яких доставляє насолоду,  до того ж вони виготовлені з найсвіжіших продуктів за сучасними технологіями. Таким чином учні ліцею демонструють,  яких професійних висот вони досягли за час навчання у ліцеї.

 

 

 

Новый рисунок (2)З 02 по 11 березня 2013 року в стінах ліцею пройшла виставка-конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Кращі роботи були направлені на обласний етап конкурсу.

 

 

 

 

 4.

 

Новый рисунок (3)15 березня 2013 року в Олександрівському сквері Жовтневого району пройшли урочисті святкування «Масляної», де майстри виробничого навчання та учні ліцею пригощали гостей свята млинцями власного виробництва, пиріжками та тістечками на будь який смак.

 

 

 

 

 

 

Новый рисунок (4)Сьогодні ми підводимо результати нашої участі у VIII Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». Дякуємо всім, хто зробив свій власний вклад на добру справу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новый рисунок (5)Учні нашого ліцею зробили свій внесок  в справу наведення чистоти на суботнику «Чисте довкілля».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новый рисунок (6)

 

         Поверь в мечту – ці слова стали девізом  нашої команди «Весёлый повар» у ІІ турі профорієнтаційної спрямованості серед агітбригад ПТНЗ Запорізької області 9 квітня. Учасники команди зуміли подарувати глядачам море позитиву, сміху, гумору, краси та витонченості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новый рисунок (7) З 08 по 10 квітня в стінах нашого ліцею було проведено виставку-конкурс писанок, на яку майже кожна група представила свій експонат. Учні ліцею, та журі конкурсу побачили розмаїття творчих робіт, прояв фантазії та таланту наших ліцеїстів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новый рисунок (8)Наш ліцей прийняв активну участь у святкуванні Дня родини, на великий каравай, виготовлений майстрами виробничого навчання та учнями, звернули увагу всі присутні на святі.