Державний навчальний заклад “Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей”

Керівництво

Керівництво

lvov-3

(061) 702-33-96
Lvov_V.M@zptkl.zp.ua

Директор

Віктор Миколайович Львов

Вже понад сімдесят п’ять років ДНЗ«Запорізький ПТКЛ» готує висококваліфікованих робітників для системи торгово-ресторанного профілю не тільки міста Запоріжжя та Запорізької області, але й всієї України та інших держав. За цей час багато юнаків та дівчат безкоштовно здобули професії кухаря, кондитера, офіціанта, адміністратора, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, касира торговельного залу.

Більшість наших випускників пов’язали свою долю з обраною професією і досягли значних успіхів, ствердившись, як професіонали, створивши стабільне економічне підґрунтя як для себе, так і для своїх родин, бо гарний майстер завжди був і залишається затребуваний суспільством. На сьогодні педагогічний колектив ліцею з гордістю спостерігає за професійними досягненнями своїх випускників: серед них лауреати міжнародних конкурсів кулінарного мистецтва, власники ресторанів, кафе, магазинів, тощо. А випускники, які обрали інший професійний шлях, здобули безліч корисних навичок, які обов’язково стануть у пригоді протягом життя.

Наш навчальний заклад пропонує актуальні професії сфери послуг побутового обслуговування. Для проведення навчально-виробничого процесу у ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база.

Кожна людина – неповторна особистість, тому усіма можливими засобами ми намагаємося пробуджувати в учнів палке прагнення до знань і до навчання, формуємо позитивну систему цінностей та адаптуємо майбутніх працівників до навколишніх змін.  Педагогічний колектив ліцею в своїй роботі намагається дотримуватися такого принципу – не дивитися на дитину, а бачити її, не слухати, а чути, не знати все про неї, а розуміти її.

zhyzhko2

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи

Андрій Олександрович Жижко

(061) 702-33-90
Zhyzhko_A.O@zptkl.zp.ua

DSC (95)-min

Заступник директора
з навчально-виховної роботи

 Сергій Олександрович Лебеденко

(061) 702-33-91
Lebedenko_S.O@zptkl.zp.ua

IMG_0523 (1)-min

Т.в.о заступника директора
з навчально-методичної роботи

Катерина Михайлівна Рошко

Roshko_K.M@zptkl.zp.ua