Досягнення учнів ліцею
у професійних, освітніх, інтелектуальних, творчих конкурсах та спорті.

за 2017-2018 навчальний рік

навчальні досягнення учнів та педагогічних працівників:

Команда «Прометей» (керівник: викладач Хмура Н.О.) зайняла ІІІ місце у турнірі з настільної гри «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921»,

Савушкіна Марина, учениця групи КК-146, (керівник: викладач Папуча О. Є.) стала переможцем конкурсу дослідницьких проектів з іноземної мови «Світ професій» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти),

Кльопка Анастасія, учениця групи КОБ-185, (керівник: викладач Чигілейчик Ж.М.) зайняла ІІ місце у IV етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,

Носач Ірина Василівна, викладач, взяла участь у Всеукраїнському історико-літературному конкурсі «Моя Батьківщина. 1030- річчю хрещення Київської Русі присвячується». Номінація «Християнський вибір Київської Русі. Причини, шляхи реалізації, наслідки»,

Бідна Василина, учениця групи КК-145, (керівник: викладач
Носач І.В.) стала переможцем конкурсу відео робіт «Global Money Week 2018» на фінансову тему «Банк, а не банка».

Шматало Карина, учениця групи КК-145, (керівник: викладач
Носач І.В) у конкурсі короткометражного кіно «Права людини», організований Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївскій області, отримали диплом учасника.

Дворчин Дмитро, учень групи КК-126, Говяда Олександр, учень групи КК-126, Ковальова Анастасія, учениця групи КК-117, (керівник: викладач Христенко О.В.), прийняли участь у дебатній школі «Запорізька молодь дебатує», отримали сертифікати учасників,

Степанов Дмитро, учень групи КК-147, (керівник: викладач
Христено О.В.), Кльопка Анастасія, учениця групи КОБ-185, (керівник: викладач Чигілейчик Ж.М.), прийняли участь у II Науково-практичній конференції серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) області, отримали сертифікати учасників,

Савушкіна Марина, учениця групи КК-146, (керівник: викладач Красюк Т.В.) з науково-дослідним проектом «Дослідження обізнаності підлітків щодо проблеми поширення туберкульозу серед населення
м. Запоріжжя» посіла II місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» в категорії «Психологія та охорона здоров’я,

Рябцев Іван, учень групи КК-117, (керівник: викладач Хмура Н.О.), Пахомова Олена, учениця групи КК-135, (керівник: викладач
Єловець Т.М.) у II Всеукраїнському огляді творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» отримали Дипломи учасників,

внутрішньоліцейні, міські, обласні та Всеукраїнські: огляди-конкурси, турніри, олімпіади, свята тощо:

Решедленко Анастасія, учениця групи КК-135:

  • стала переможцем міського конкурсу «Кращий учень року професійно-технічного навчального закладу м. Запоріжжя» у номінації «Артист року»;
  • посіла І місце в обласному конкурсі української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Українська народна пісня»

Мажора Оксана, учениця групи КК-147, (керівники: майстер виробничого навчання Галкіна Н.Г., класний керівник: Папуча О.Є.), посіла III місце в обласному фестивалі писанок «Писанковий рай»: II місце

Савушкіна Марина, учениця групи КК-146, (керівники: майстер виробничого навчання Чуприна Т.В., класний керівник:
Красюк Т.В.) посіла ІІ місце в обласному фестивалі писанок «Писанковий рай»,

Степанов Дмитро, учень групи КК-147, (керівники: майстер виробничого навчання Галкіна Н.Г., класний керівник:
Папуча О.Є.), Целінко Вікторія, учениця групи КК-127, (керівники: майстер виробничого навчання Ковальова О.C., класний керівник: Чигілейчик Ж.М) посіли ІІ місце в обласному етапі конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом» у номінації – «літературна творчість»),

Кльопка Анастасія, учениця КОБ-185, (керівник: викладач Чигілейчик Ж.М.) посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсі есе «Європа починається з тебе»,

Дворчин Дмитро та Говяда Олександр, учні групи КК-126,  (керівник: викладач Козлова С.П.) посіли І місце в обласному етапі конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» у номінації – «фотомистецтво»,

Конечна Тетяна, учениця групи КК-137, (керівник: майстер виробничого навчання Макєєва JI.O.) посіла І місце в обласному конкурсі-виставка «Світ оригамі»,

Марченко Тетяна, учениця групи КК-146, (керівник: майстер виробничого навчання Чуприна Т.В.) посіла ІІ місце в обласному конкурсі-виставка «Світ оригамі»,

Осипов Ілля, учень КК-147, (керівник: викладач Папуча О.Є.), III місце Світлицька Аделіна, учениця групи КК-227, (керівник: майстер виробничого навчання Галкіна Н.Г.) посіли ІІІ місце в обласному конкурсі-виставка «Світ оригамі»,

Колектив учнів групи № 41, (керівник: майстер виробничого навчання Синицька C.B.) посів І місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»,

Беліменко Дар’я, учениця групи КОБ-185, (керівник: майстер виробничого навчання Чимбаєва Л.І.) посіла ІІ місце в  обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»,

Колектив учнів групи КОБ-187, (керівник: майстер виробничого навчання Риженко С.О.) посів ІІІ місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»,

Глушак Наталія, учениця групи КК-227), (керівник: майстер виробничого навчання Галкіна Н.Г.) посіла І та ІІ місця в І етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,

Шафоростов Артем, учень групи КК-146, (керівник: майстер виробничого навчання Чуприна Т.В.) посів ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,

Козаченко Софія, учениця групи КК-126, (керівник: викладач Козлова С.П.), Солоп Рита, учениця групи КК-227, (керівник: майстер виробничого навчання Галкіна Н.Г.) посіли ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,

Куштан Анастасія, учениця групи КОА-165:

  • посіла ІІІ місце в обласному конкурсі української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Українська сучасна естрадна пісня» (керівник: Чигілейчик Л.Є.);
  • посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» у номінації «Творчі звіти учнів ПТНЗ», соціальний напрям.

за 2016-2017 навчальний рік

Куянова Ангеліна, учениця групи КОА-166, посіла III місце в обласному фестивалі української «Ти будеш жити вічно, Україно» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Українська народна пісня»

Решедленко Анастасія, учениця групи КК-135:

  • зайняла І місце в обласному фестивалі української «Ти будеш жити вічно,Україно» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Українська патріотична пісня»;
  • посіла II місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Юні таланти України 2017»;

Фелюк Катерина, учениця групи КК-136:

  • посіла І місце в обласному етапі II Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»;
  • посіла II місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Чумаченко Олександра, учениця групи КК-136:

  • посіла III місце в обласному етапі II Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»;
  • посіла II місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Міняйло Оксана, учениця групи КК-134:

  • посіла ІII місце в обласному етапі II Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»;
  • посіла III місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Колектив учнів гуртка «Юний користувач ПК», (керівник: викладач Дузь О.Ю.), зайняв II місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»;

Колектив учнів гуртка «Обліковець», (керівник:
викладач Козлова С.П.), зайняв II місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Лаушкіна Валентина, учениця групи КК-134, зайняла II місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Девятко Офелія, учениця групи КОА-166, посіла III місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас « Моя новорічна мрія»;

Вільжис Марина, учениця групи КОА-165, посіла III місце у І етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у розділі «В’язання спицями,гачком»;

Хоптар Максим, учень групи КОА-166, зайняв І місце у І етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у розділі «Художня вищивка»;

Джалілов Давид, учень групи КК-116, зайняв III місце в обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага» (підтягування у висі)»;

Овсянніков Семен, учень групи КОА-166, зайняв III місце в обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага» (підтягування у висі)»;

Філякін Руслан, учень групи КК-116, посів III місце в обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага» (підтягування у висі)»;

Команда ДНЗ «Запорізький ПТКЛ» III місце в обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага» (підтягування у висі)».

Учнівське самоврядування ліцею стало переможцем міського конкурсу на крашу організацію роботи органів учнівського самоврядування у номінації «Учнівські ініціативи екологічного спрямування».

за 2015-2016 навчальний рік

Резніченко Юлія, учениця групи КК-114, Шаповалова Ірина, учениця групи КК-124, (керівники: викладач Дузь О.Ю., викладач
Дитюк В.В., майстри виробничого навчання Литвин А.В., Шраго Н.Г.) посіли ІІІ місце в обласному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Країна моя – Україна»

Овсянніков Олексій, учень групи КОА-164, (керівники: викладач Котлярова Ю.Г., майстер виробничого навчання Касьян Я.І.) вибороли ІІІ місце в обласному конкурсі есе «Європа починається з тебе»

Шмичков Костянтин, учень група КК-113, (керівники: викладач Касьяненко Н.М., майстер виробничого навчання Литвин А.В.) отримав гран при у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді»

Халіманова Єлизавета, учениця групи КК-135, (керівники: викладач Єловець Т.М., майстер виробничого навчання Пейчєва Т.Б.) посіла І місце в обласній виставці – конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»;

Куштан Анастасія, учениця групи КОА-165, (керівники: викладач Моісеєнко О.А., майстер виробничого навчання Кацарська К.О.) виборола І місце в обласному конкурсі української пісні «Ти будеш жити вічно,Україно» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Українська сучасна естрадна пісня

Проворнікова Анастасія, учениця групи КОА-164 у березні 2016 року взяла участь у проекті «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування». 22 квітня Проворнікова Анастасія як тренер на базі ліцею проводила тренінг «Права, що порушуються в ситуації торгівлі людьми».

Учнівське самоврядування ліцею стало переможцем міського конкурсу на крашу організацію роботи органів учнівського самоврядування у номінації «Учнівські ініціативи екологічного спрямування»

за 2014-2015 навчальний рік

Акімова Ганна, учениця групи КК-214, з авторською розробкою посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт – 2015» у номінації «За стильність та якісний інтерфейс» в категорії «Електронний посібник «Уроки-лекції з предмету Технологія приготування їжі з основами товарознавства»,

Ломанов Марко, учень групи КК-114, посів І місце в обласному літературно-дослідницькому конкурсі «Патріотизм у долі Запоріжжя» з роботою на тему: «Запоріжжя – батьківщина українського націоналізму»,

Резніченко Юлія та Шостак Ірина, учениці групи КК-124, посіли ІІІ місце у конкурсі дитячої та юнацької творчості «Країна моя – Україна»,

Лавренюк Валерія, учениця групи КК-113, стала фіналісткою конкурсу «Я – Українка»,

Овсянніков Олексій, учень групи КОА-164:

  • посів І місце у благодійному проекті «Скринька добрих справ» з роботою «Волонтерство за пошуком серця»;
  • посів ІІІ місце у міському творчому конкурсі «Європа починається з тебе»

за 2013-2014 навчальний рік

Семенцов Микита, учень групи КО-273, став переможцем у вікової категорії 13-18 років регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку.

Семідоцька Дариана, учениця групи КК-111:

  • зайняла І місце у конкурсі молодих журналістів «Нащадки переможців» у номінації «Героїзм і творчість ,спадщина і сучасність.
  • зайняла ІІ місце з екологічним проектом у презентації благодійних проектів учнівського самоврядування «Скринька добрих справ».

Черних Анастасія, учениця групи КК-213, стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Сардак Альоша, учениця групи КК-163, стала лауреатом Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Лицарі українського романтичного світосприйняття М. Коцюбинський, .С. Параджанов».

Шмичков Костянтин, учень групи КК-113, став лауреатом міського конкурсу соціальної реклами. Він підготував на конкурс відео ролик «Наркотикам – ні!».