ДНЗ «Запорізький ПТКЛ»

Ми раді вітати Вас на сайті Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»!

Вже понад 75 років ДНЗ«Запорізький ПТКЛ» готує висококваліфікованих робітників для системи торгово-ресторанного профілю не тільки міста Запоріжжя та Запорізької області, а й України та інших держав. За цей час багато юнаків та дівчат безкоштовно здобули професії кухаря, кондитера, офіціанта, адміністратора, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, касира торговельного залу.

Кожна людина – неповторна особистість, тому усіма можливими засобами ми намагаємося пробуджувати в учнів палке прагнення до знань і до навчання, формуємо позитивну систему цінностей та адаптуємо майбутніх працівників до навколишніх змін.  Педагогічний колектив ліцею в своїй роботі намагається дотримуватися такого принципу – не дивитися на дитину, а бачити її, не слухати, а чути, не знати все про неї, а розуміти її.

В. М. Львов

директор ДНЗ «Запорізький ПТКЛ»

Наші випускники

Більшість наших випускників пов’язали свою долю з обраною професією і досягли значних успіхів, ствердившись, як професіонали, створивши стабільне економічне підґрунтя як для себе, так і для своїх родин, бо гарний майстер завжди був і залишається затребуваний суспільством. На сьогодні педагогічний колектив ліцею з гордістю спостерігає за професійними досягненнями своїх випускників: серед них лауреати міжнародних конкурсів кулінарного мистецтва, власники ресторанів, кафе, магазинів, тощо. А випускники, які обрали інший професійний шлях, здобули безліч корисних навичок, які обов’язково стануть у пригоді протягом життя.

Професії

Наш навчальний заклад пропонує актуальні професії сфери послуг побутового обслуговування. Для проведення навчально-виробничого процесу у ліцеї створена сучасна навчально-матеріальна база.

  • Кухар; кондитер
  • Кухар; офіціант; адміністратор
  • Кухар; офіціант; бармен
  • Кухар; офіціант

Кухар

Кондитер

Офiцiант

Адміністратор

Касир торговельного залу

Продавець продовольчих товарів

Продавець непродовольчих товарів