Упевнений крок до успіху

Куц Наталія Борисівна працює в системі професійно-технічної освіти з 1990 року.
Наталія Борисівна сумлінно і творчо підходить до роботи, вважаючи своєю головною метою таку організацію навчально-виховної діяльності, яка б забезпечила пізнавальний інтерес і знання учнів, та відповідала б сучасним освітнім вимогам.

Фундаментом цього є співпраця майстра з учнями, що базується на повазі до особистості кожного з них, індивідуальному підході, заохоченні до творчої роботи.

За час роботи педагогом проявила високий рівень професіоналізму, ініціативи, вона досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виробничого процесу, забезпечує високу результативність, якість своєї праці, відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служить прикладом для наслідування.

Наталія Борисівна продовж всієї своєї професійної діяльності активно займається самоосвітою, завжди намагається бути поінформованою відповідно до сучасних тенденцій розвитку педагогічної науки, вона постійно перебуває в пошуках нових методик та прийомів навчання.

Наталія Борисівна має чітку громадянську позицію. З 2014 року приймає активну участь у волонтерському русі. Завдяки спільній роботі з волонтерськими організаціями, майстер прищеплює своїм вихованцям риси людяності, небайдужості до чужих проблем.

Роботу майстра виробничого навчання було гідно оцінено: у жовтні 2020 року Наталія Борисівна Куц стала лауреатом Обласної педагогічної премії.

Вітаємо!
Наталію Борисівну та бажаємо подальших професійних успіхів та перемог!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *