Тиждень з професії «Кондитер»

З метою розвитку творчої ініціативи учнів, формування інтересу до професії «Кондитер», розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 17 по 21 лютого 2020 року в ДНЗ «Запорізький ПТКЛ» пройшов тиждень професії «Кондитер». Учні даної професії усіх курсів навчання проявили свої найкращі таланти, професійні та творчі здібності. Протягом тижня всі бажаючі учні, викладачі, співробітники із захватом спостерігали, долучались, дегустували та вчилися на відкритих позакласних заходах.

Розпочався тиждень олімпіадою з предмета: «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів», перемогла учениця групи КК-219 Федорова Олена, друге і третє місце посіли учениці групи КК-219 Ткаченко Анастасія і Анохіна Альона відповідно.

Продовжила тиждень з професії «Кондитер» викладач професійної підготовки Касьян Я.І., яка провела відкрите засідання гуртка за темою: «Прянична майстерня». Активну участь у заході прийняли учні групи КК-148: Аксюта Дар’я, Алєксенко Анастасія, Ревуцька Єлизавета, Тихоненко Єлизавета, Титова Олена, Плата Катерина, Рябова Дар’я, Карнаух Вікторія, Кушнір Анастасія, Шановна Карина, Соколова Марія. На засіданні було надано багато цікавої інформації щодо прийомів сучасного оформлення пряників, а також практичний показ цих прийомів. Присутніх ознайомили з історією виникнення різноманітних пряників, для приготування яких можна використовувати сучасні інгредієнти, показали відеоролик з виробництва цих ласощів, гості поринули у світ цікавих фактів та наприкінці провели майстер-клас, в якому прийняли учать не тільки учні а й присутні на відкритому засіданні гуртка викладачі. По закінченню викладач Касьян Яна Іванівна запропонувала учням сформувати дві команди і оформити пряничний домик, а присутнім гостям визначити яка команда справилася із завданням найкраще. Але це було дуже важке завдання для імпровізованого журі, яке визначило, що перемогла дружба. Завершила тиждень олімпіада з професійної підготовки за професією «Кухар».

20 лютого викладачем Гармаш Надією Юріївною був проведений конкурс серед учнів групи КК-219 «Я – шеф-кодитер». У конкурсі взяли активну участь учні: Анохіна Альона, Лихолад Артур, Ткаченко Анастасія. Креативно, творчо і цікаво пройшов конкурс. Він був сповнений цікавими і оригінальними завданнями та інформацією. Перемогу отримала Анохіна Альона.

Яскравим завершенням тижня стала конкурсно-розважальна програма «Моя професія – найкраща», яку підготував і провів майстер виробничого навчання Риженко Юрій Миколайович і учні групи КК-139. «Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вибраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність роботою, фізичне та нервово-психічне здоров’я, радість і щастя», такими словами ведучий почав конкурсно-розважальну програму. А також говорили про професію кухара, її важливість у житті. Далі у конкурсі прийняли участь дві команди дівчат «Бенс» і хлопців «Останні герої». Було багато цікавих конкурсів: і художній, і естафета, і овочева історія. За підсумками журі перемогу отримала команда дівчат «Бенс» у складі: Альошина Мілена, Барташук Юлія, Шмаленюк Анастасія. Усі заходи в рамках тижня «Кондитера» пройшли у цікавому, нестандартному і сучасному форматі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *