Прокровська ярмарка 2019

Проведення Покровської ярмарки для міста козацької слави Запоріжжя вже давно стало гарною традицією. Звичайно ж наш навчальний заклад не пройшов осторонь цієї події і ми взяли активну участь у міських святкуваннях.

Цього року було змінено формат проведення свята. По-перше святкування тривало три дні; по-друге проходило воно на різних локаціях. Так 12-13 жовтня запоріжці святкували на каскаді фонтанів «Райдуга» та стадіоні «Олімпійські надії», а 14 жовтня на острові Хортиця.

Учні та працівники ліцею брали участь у ярмарці на стадіоні «Олімпійські надії» протягом 12 та 13 жовтня. Учні ліцею під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних дисциплін проводили для запоріжців та гостей міста майстер-класи з приготування пончиків, овочевих лавашів та ліплення з прісного тіста. Сотні зацікавлених глядачів мали змогу спостерігати як створюються начебто й прості, але ж і смачні кулінарні вироби, які можна швидко приготувати в домашніх умовах за наявності бажання та креативу.

Експозиція нашого ліцею була представлена витворами кулінарного мистецтва з пряничного тіста та бізе, які припали до душі гостям заходу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *