Пишаємось досягненнями!

img2В ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» вже п’ять років працює викладачем професійно-теоретичної підготовки кваліфікований спеціаліст, творчий викладач, старанна і віддана своєї справі людина –  Моісеєнко Олена Анатоліївна.

Олена Анатоліївна – педагог з великої літери, що творчо та креативно ставиться до викладання свого предмету. Її уроки проходять цікаво, на високому професійному рівні, викладач завжди виступає „ диригентом” уроку.

Особливо яскраво проводяться ділові ігри, під час яких багато уваги приділяється психології учнів, використанню сучасних технологій.  Всі заняття не схожі одне на одне, всі – нестандартні. Це – уроки-диспути, уроки-ділові ігри, уроки-семінари, прес-конференції…

Педагог досягла високого рівня майстерності в навчальній, методичній, позакласній та виховній діяльності. Вона вмілий організатор учнівського колективу, багато працює над виробленням в учнів свідомої дисципліни, відповідального  ставлення до навчання. Викладач вміло організовує позакласну роботу з предмету, що активізує обдарованих та здібних дітей. З цією метою проводить предметні тижні, різноманітні конкурси професійної майстерності. 3а час роботи викладачем у ДНЗ «Запорізький ПТКЛ» підготувала у лютому 2013 року переможця (І місце) і призерів (ІІ-ІІІ місце) другого (обласного) конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант» серед учнів у вересні 2013 році, переможця другого (обласного) конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів. Своїм досвідом вона щедро ділиться з колегами, навчає молодих спеціалістів, приймає активну участь у роботі методичних комісій.

Олена Анатоліївна вважає, що в сучасному світі, коли ресторанний бізнес дуже швидко розвивається, щоб йти в ногу з часом, справжньому професіоналу, необхідно бути обізнаним у сфері всіх тенденцій розвитку ресторанного господарства, використання нових технологій, обладнання. Тому й у вільний час цікавиться новинками виноробства, організацією роботи сомільє, бариста; знаходить цікаву професійну інформацію,  ділиться нею з учнями.

Особливо цікавою, за словами педагога, була учась у  проекті з методики викладання курсу «Вчимося жити разом», який працює за підтримки Євросоюзу та ЮНІСЕФ.

Роботу викладача було гідно оцінено: у жовтні 2016 року Олена Анатоліївна Моісеєнко стала лауреатом Обласної педагогічної премії.

Вітаємо колегу й бажаємо подальших успіхів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *