Національна вікторина щодо просування принципів енергоефективності

Для учнів закладів професійної освіти відбулась вікторина щодо поширення принципів енергоефективності для збереження навколишнього середовища, у якій взяло участь понад 300 учасників. Організатором заходу став компонент «Професійні кваліфікації» проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини та громадської організації «Школа Енергоефективності».

Захід відбувся 24 листопада 2021 року, в межах Всеукраїнського тижня професійної освіти.

«Наразі проблеми енергозбереження є ключовими не тільки для уряду України, але й для всього світу. Не дарма темою цьогорічного європейського тижня професійної освіти стала «Зелена трансформація». Ми повинні поширювати принципи ощадливого споживання ресурсів планети, а також розвивати турботу про навколишнє середовище серед молоді.

Команда нашого ліцею «Атом» у складі Кузьміної Юлії та Хачко Андрія група КК-221 прийняла активну участь у національній вікторині щодо просування принципів енергоефективності.

Організатори показали чотири відео, зокрема про наслідки танення льоду на Землі та результати сортування сміття у Швеції, де лише 1 % потрапляє на сміттєзвалища, решта – переробляється. Учасники дізнались як економніше використовувати побутову техніку та як змінюється світ через глобальне потепління. Після перегляду відео глядачі відповіли на серію запитань. Кожен з учасників оволодів новими навиками та покращив свої знання у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *