Методичні комісії

Міжпредметна методична комісія викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання

Голова комісії – Максименко Олена Георгіївна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач».

Методична тема, над якою працює комісія: «Використання сучасних освітніх технологій у навчально-виробничому процесі – шлях      до підвищення якості знань та вмінь майбутніх конкурентоспроможних  робітників»

Члени комісії:

  • Білянська Лілія Володимирівна, майстер в/н 12тарифного розряду, «майстер виробничого навчання І категорії»;
  • Галкіна Надія Григорівна, майстер в/н 12тарифного розряду;
  • Гармаш Надія Юріївна, спеціаліст першої категорії;
  • Єрмолова Світлана Віталіївна, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Зубік Ольга Федорівна, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Касьян Яна Іванівна, спеціаліст другої категорії;
  • Касьяненко Неля Миколаївна, спеціаліст другої категорії;
  • Кірєєва Дар’я Миколаївна, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Кляцко Анастасія Михайлівна, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Козлова Світлана Петрівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Куц Наталія Борисівна, майстер в/н 12 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання І категорії»;
  • Лисенко Едуард Степанович, майстер в/н 10 тарифного розряду;
  • Литвин Алла Володимирівна, майстер в/н 12 тарифного розряду;
  • Львов Віктор Миколайович, спеціаліст першої категорії;
  • Моісеєнко Олена Анатоліївна, спеціаліст першої категорії;
  • Могиленко Марина Миколаївна, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Назаренко Дмитро Володимирович, майстер в/н 9 тарифного розряду;
  • Пейчева Тетяна Борисівна, майстер в/н 10 тарифного розряду;
  • Пермякова Світлана Іванівна, спеціаліст І категорії;
  • Прокопчук Ніна Яківна, майстер в/н 12 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;
  • Риженко Світлана Олександрівна, майстер в/н 12 тарифного розряду;
  • Риженко Юрій Миколайович, майстер в/н 12 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання І категорії»;
  • Синицька Світлана Валеріївна, майстер в/н 12 тарифного розряду;
  • Цуруфан Тетяна Сергіївна, спеціаліст першої категорії;
  • Чупріна Тетяна Василівна, майстер в/н 12 тарифного розряду, «майстер виробничого навчання І категорії»;
  • Шраго Неля Германівна, майстер в/н 12 тарифного розряду.

Міжпредметна методична комісія викладачів предметів «Захист Вітчизни» і «фізична культура»

Голова комісії – Криворучко Олена Валентинівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»

Методична тема, над якою працює комісія: «Патріотичне виховання учнів на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» як складової в загальній системі формування у молоді національної гідності, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків»

Члени комісії:

  • Лебеденко Сергій Олександрович, спеціаліст першої категорії;
  • Скляр Олег Євгенович, спеціаліст другої категорії;
  • Ситник Сергій Іванович спеціаліст першої категорії;
  • Пилипчук Юрій Михайлович, спеціаліст другої категорії.

Методична комісія класних керівників

Голова комісії – Моісеєнко Олена Анатоліївна

Члени комісії:

  • Гармаш Надія Юріївна- класний керівник групи КК-136;
  • Касьян Яна Іванівна – класний керівник групи КОА-166;
  • Касьяненко Неля Миколаївна — класний керівник групи КК-116;
  • Козлова Світлана Петрівна — класний керівник групи КК-126;
  • Красюк Тетяна Володимирівна — класний керівник групи КК-146;
  • Криворучко Олена Валентинівна — класний керівник групи КОБ-188;
  • Кулікова Ірина Володимирівна – класний керівник групи КК-138;
  • Лебеденко Сергій Олександрович — класний керівник групи КОА-168;
  • Максименко Олена Георгіївна — класний керівник групи КОБ-185;
  • Мосьпан Ольга Іванівна — класний керівник групи КОБ-186;
  • Носач Ірина Василівна — класний керівник групи КК-118;
  • Папуча Оксана Євгенівна — класний керівник групи КК-147;
  • Скляр Олег Євгенович — класний керівник групи
  • Ситник Сергій Іванович — класний керівник групи КОА-167;
  • Сундукова Олена Яківна — класний керівник групи КК-137;
  • Хмура Наталя Олександрівна — класний керівник групи КК-117;
  • Христенко Ольга Володимирівна — класний керівник групи КОА-165;
  • Цуруфан Тетяна Сергіївна — класний керівник групи
  • Чигілейчик Жанна Миколаївна — класний керівник групи КК-127.

Міжпредметна методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки

Голова комісії – Чигілейчик Жанна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, «викладач – методист»

Методична тема, над якою працює комісія: «Використання технології інтерактивного навчання для формування соціально-особистісних компетенцій учнів у навчально-виховному процесі».

Члени комісії:

  • Бабаков Андрій Сергійович, спеціаліст першої категорії;
  • Боровська Любов Олександрівна, спеціаліст;
  • Жижко Андрій Олександрович, спеціаліст другої категорії;
  • Красюк Тетяна Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Кулікова Ірина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Миколаєнко Олександра Вікторівна, спеціаліст другої категорії;
  • Мосьпан Ольга Іванівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Наливайко Влада Олегівна, спеціаліст;
  • Носач Ірина Василівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Папуча Оксана Євгенівна, спеціаліст першої категорії;
  • Савєльєва Ольга Іванівна, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»;
  • Сіроштан Юлія Анатоліївна, спеціаліст другої категорії;
  • Сундукова Олена Яківна, спеціаліст вищої категорії;
  • Хмура Наталя Олександрівна, спеціаліст першої категорії;
  • Христенко Ольга Володимирівна, спеціаліст другої категорії;
  • Чигілєйчик Людмила Євгенівна, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист.
0013503
Відвідувачів сьогодні : 173
Всього відвідувачів : 13503
Переглядів сьогодні : 338
Всього переглядів : 20959
Зараз користувачів на сайті : 2