Дано старт нового навчального року

 02 вересня в нашому ліцеї було проведено святкову урочисту лінійку присвячену початку нового 2019 – 2020 навчального року.

Директор ліцею Львов Віктор Миколайович привітав учнів з початком нового навчального року та побажав міцного здоров’я, наснаги та гарної вдачі. До привітання директора ліцею приєдналась директор туристичної кампанії ТОВ “ТУРАЛ-УКРАЇНА ” Вороніна Н.М., яка подякувала учнями, які проходять професійно-практичну підготовку на теренах Республіки Болгарія, за професіоналізм та побажала всім учням ліцею професійного та особистісного зростання.

Члени учнівського самоврядування привітали першокурсників з початком нового ліцейного життя постановкою танцю створивши авторський мікс з сучасних популярних хітів.

Учням, які досягли високих навчальних досягнень за результатами 2018 – 2019 навчального року було вручено дипломи від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Згодом групам першого курсу було видано свідоцтва про народження, що засвідчили долучення вчорашніх абітурієнтів до нашої великої ліцейної родини.

По закінченню святкової лінійки учні-першокурсники за давньою слов’янською традицією пройшли під вишитими рушниками на свій перший урок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *