Болгарський досвід

 

Потяг прибув до перону а на вокзалі диктор мовив: «Потяг «Одеса-Маріуполь» прибув на першу колію». Ми вдома…в Запоріжжі.

Минуло три місяці з того моменту як ми відправились до Болгарії для проходження виробничої практики на базі п’ятизіркових готелів курортних міст на березі Чорного моря.

За результатами практики кожен з нас міг би написати невелику повість в якій були б переплетені і  як веселі моменти життя так і серйозні навчально-виробничі процеси, та у кожного була б своя унікальні історія, історія проходження практики на теренах Болгарії. Але ж є і речі, які були б для всіх спільні. По-перше ми відкрили для себе інший світ, традиції, культуру. По-друге, ми отримали безцінний досвід роботи на робочих місцях в елітних закладах країни Європейського союзу, де засвоїли для себе сучасні високі стандарти обслуговування клієнтів у закладах ресторанного господарства. Також, ми отримали можливість вдосконалити власну розмовну англійську мову, спілкуючись з туристами та вивчили ази болгарської мови. Головне, що сьогодні ми відчуваємо, що за три місяці підготовки ми стали кращими, у нас з’явилась впевненість у власних силах, знаннях, вміннях, сьогодні ми можемо твердо заявити, що ми готові повноцінно працювати в закладах ресторанного господарства м. Запоріжжя та України в цілому й поширювати досвід який ми отримали під час проходження виробничої практики в Республіці Болгарія.

Учениця групи КОА-166

Кравець Дарина

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *