Участь в організації та проведенні соціального заходу «Фестиваль сім’ї» (2017-05-31)

головна

28 травня2017 року  з 10:00 до 16:00 у Центральному Парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» м. Запоріжжя відбувся щорічний «Фестиваль сім’ї». Цього разу свято пройшло  під гаслом: «Щаслива родина – міцна країна!», за тематикою «Міський простір – простір змін».

«Фестиваль сім’ї» вже 5 років проходить за ініціативою коаліції громадських організацій, за підтримки Запорізької обласної державної держадміністрації та Запорізької міської ради. З 2016 року свято підтримує Уряд Німеччини в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконуються німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У межах свята діяли «міста майстрів» (майстер-класи з кулінарного мистецтва, перукарської справи, візажу, художнього мистецтва), «міста мороженого», проводилися дитячі конкурси та спортивні змагання, вікторини й конкурс малюнків.

На святі свої таланти демонстрували учні різних за напрямом підготовки навчальних закладів, серед яких було представлено й Державний навчальний заклад «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей». Яскрава форма офіціантів і кухарів, вправна й професійна робота учнів та майстрів виробничого навчання, робота з різнокольоровим солоним тісто – все це приваблювало велику кількість глядачів до виставкового столу ліцею.

Учні нашого ліцею на фестивалі  представляли країну Євросоюзу – Францію. Нам вдалося відтворити культуру та традиції Франції.

Викладач Касьяненко Н.М. і учениця групи КК-116 Буджурян  Маргарита провели майстер-клас з виготовлення  французьких круасанів з листкового тіста .

Викладач Моісеєнко О.А. і учениця групи КК-116 Ізотова Дар’я провели майстер-клас «Шоколадне фондю», а учні гр. КК-126 Говяда Олександр і Болотяна Богдана виконали  сервіровку столу «Паризький романтик», а також знайомили всіх гостей фестивалю з цікавою інформацією про Францію.

Кожного гостя нашої експозиції ми пригощали кавою і глінтвейном,  яку готували учні груп:  КО-276 Мороз Сергій, КК-125 Бєлік Дмитро, КК-126 Дворчин Дмитро, КК-136 Стеблюк Микита.

15 учнів нашого ліцею прийняли участь у святкової ході «Парад щасливих родин» від майдану «Волі» до   Центрального Парку культури та відпочинку «Дубовий Гай».

Свято вдалося на славу, всі гості мали можливість дізнатися про секрети професійної майстерності кухарів та кондитерів.