Методична комісія класних керівників

 

Головою методичної комісії є Каздоба Тетяна Юріївна, викладач іноземної мови

СПИСОК ЧЛЕНІВ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ

КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

 

№ з/п П.І.Б. Група Професія
1. Хмура Наталя Олександрівна Гр. КК-117 Кухар; кондитер
2. Чигілейчик Жанна Миколаївна Гр. КК-127 Кухар; кондитер
3. Савченко Оксана Вікторівна Гр. КК-137 Кухар; кондитер
4. Папуча Оксана Євгенівна Гр. КК-147 Кухар; кондитер
5. Касьян Яна Іванівна Гр. КОА-167 Кухар; офіціант; адміністратор
6. Клімова Валентина Миколаївна Гр. КОБ-187 Кухар; офіціант; бармен
7. Білянська Лілія Володимирівна Гр.КК-217 Гр.ПК-296 Кухар; кондитер Пекар; кондитер
8. Галкіна Надія Григорівна Гр. КК-227 КК-216 Кухар; кондитер Кухар;кондитер
9. Чуприна Тетяна Василівна Гр. КК-237 Кухар; кондитер
10. Храпач Катерина Олександрівна Гр. КО-277 Кухар; офіціант
11. Касьяненко Неля Миколаївна КК-116 Кухар; кондитер
12. Козлова Світлана Петрівна Гр. КК-126 кухар; кондитер
13. Гармаш Надія Юріївна КК-136 Кухар; кондитер
14. Красюк Тетяна Володимирівна Гр. КК-146 Кухар; кондитер
15. Паянок Марина Петрівна КОА-166 Кухар; офіціант; адміністратор
16. Мосьпан Ольга Іванівна Гр. КОБ-186 Кухар; офіціант; бармен
17. Прокопчук Ніна Яківна Гр. КК-226 Кухар; кондитер
18. Пейчєва Тетяна Борисівна Гр.КО-276 Кухар; офіціант
19. Макєєва Лілія Володимирівна Гр. К-2106 Кухар
20. Каздоба Тетяна Юріївна Гр. КК-115 Кухар; кондитер
21. Дузь Олена Юріївна Гр. КК-125 Кухар; кондитер
22. Єловець Тамара Михайлівна Гр. КК-135 Кухар; кондитер
23. Носач Ірина Василівна Гр. КК-145 Кухар; кондитер
24. Христенко Ольга Володимирівна Гр. КОА-165 Кухар; офіціант; адміністратор
25. Максименко Олена Георгіївна Гр. КОБ-185 Кухар; офіціант; бармен
26. Лисенко Едуард Степанович Гр. 31 Столяр будівельний; монтажник гіпсокартонних конструкцій
27. Кулікова Ірина Володимирівна Гр. КК-114 Кухар; кондитер
28. Цуруфан Тетяна Сергіївна Гр. КК-124 Кухар; кондитер
29. Шамрай Світлана Володимирівна Гр. КК-134 Кухар; кондитер
30. Кірєєва Дар’я Миколаївна Гр. КОА-164 Кухар; офіціант; адміністратор
31. Риженко Світлана Олександрівна Гр. КОБ-184 кухар; офіціант; бармен
32. Синицька Світлана Валеріївна Гр. 41 Маляр; монтажник гіпсокартонних конструкцій